Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - vārtu vadītāji > LM25101CMY/NOPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM25101CMY/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM25101CMY/NOPB
  • Apraksts
    IC GATE DVR HI/LO SIDE 8MSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    9 V ~ 14 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-MSOP-PowerPad
  • Sērija
  • Pieauguma / krituma laiks (veids)
    990ns, 715ns
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
  • Citi vārdi
    LM25101CMY/NOPB-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Vadītāju skaits
    2
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Loģiskais spriegums - VIL, VIH
    2.3V, -
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Augsta puse - Max (Bootstrap)
    100V
  • Vārtu veids
    N-Channel MOSFET
  • Vadītā konfigurācija
    Half-Bridge
  • Detalizēts apraksts
    Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-PowerPad
  • Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne)
    1A, 1A