Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - vārtu vadītāji > LM25101ASD-1/NOPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM25101ASD-1/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM25101ASD-1/NOPB
  • Apraksts
    IC GATE DVR HI/LO SIDE 8WSON
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    9 V ~ 14 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-WSON (4x4)
  • Sērija
  • Pieauguma / krituma laiks (veids)
    430ns, 260ns
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-WDFN Exposed Pad
  • Citi vārdi
    LM25101ASD-1/NOPB-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Vadītāju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Loģiskais spriegums - VIL, VIH
    2.3V, -
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Augsta puse - Max (Bootstrap)
    100V
  • Vārtu veids
    N-Channel MOSFET
  • Vadītā konfigurācija
    Half-Bridge
  • Detalizēts apraksts
    Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-WSON (4x4)
  • Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne)
    3A, 3A