Pieprasīt citātu
Latviešu
6050085CMD-KEY2-433 attēlsLinx Technologies
CMD-KEY2-433
  • Daļas numurs
    CMD-KEY2-433
  • Apraksts
    XMITTER KEYFOB 433MHZ 2 BUTTON
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.1 V ~ 3.6 V
  • Sērija
  • Jutīgums
  • Jauda - izlaide
  • Citi vārdi
    CMDKEY2433
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulācija vai protokols
    ASK, OOK
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    Handheld, 2 Button
  • Funkcija
    Transmitter
  • Biežums
    433MHz
  • Iespējas
    750 ft. Operating Distance
  • Detalizēts apraksts
    RF Transmitter 433MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button