Pieprasīt citātu
Latviešu
13734CMD-HHTX-418 attēlsLinx Technologies
CMD-HHTX-418
  • Daļas numurs
    CMD-HHTX-418
  • Apraksts
    XMITTER HANDHELD 418MHZ 8 BUTTON
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.1 V ~ 3.6 V
  • Sērija
  • Jutīgums
  • Jauda - izlaide
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulācija vai protokols
    ASK, OOK
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    Handheld, 8 Button
  • Funkcija
    Transmitter
  • Biežums
    418MHz
  • Iespējas
    8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance
  • Detalizēts apraksts
    RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button 1.2 kbps