Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFBMP5000440ZC1
Pieprasīt citātu
Latviešu
2122452SFBMP5000440ZC1 attēlsKnowles Syfer
SFBMP5000440ZC1
  • Daļas numurs
    SFBMP5000440ZC1
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 44PF 500V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    -20%, +80%
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ievietošanas zudums
    3dB @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
  • Detalizēts apraksts
    44pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    44pF