Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFBMP5000301MC1
Pieprasīt citātu
Latviešu
4794892SFBMP5000301MC1 attēlsKnowles Syfer
SFBMP5000301MC1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SFBMP5000301MC1
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 300PF 500V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Vītnes izmērs
    M5x0.8
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Sērija
    SFBM
  • Vērtējumi
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Bushing
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietošanas zudums
    15dB @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
  • Detalizēts apraksts
    300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    300pF