Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206Y0160100GFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
66175661206Y0160100GFT attēlsKnowles Syfer
1206Y0160100GFT
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    1206Y0160100GFT
  • Apraksts
    CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±2%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10pF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    10pF