Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206Y0160100GFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
65770421206Y0160100GFR attēlsKnowles Syfer
1206Y0160100GFR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1206Y0160100GFR
  • Apraksts
    CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±2%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    FlexiCap™
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10pF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    10pF