Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0603J2000331MXR
Pieprasīt citātu
Latviešu
3644420603J2000331MXR attēlsKnowles Syfer
0603J2000331MXR
Noliktavā
32000+
  • Daļas numurs
    0603J2000331MXR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V X7R 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    330pF