Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0603J2000331JDR
Pieprasīt citātu
Latviešu
763280603J2000331JDR attēlsKnowles Syfer
0603J2000331JDR
Noliktavā
32000+
  • Daļas numurs
    0603J2000331JDR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V X7R 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    330pF