Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C0603C823K4RACTU
Pieprasīt citātu
Latviešu
4616807C0603C823K4RACTU attēlsKEMET
C0603C823K4RACTU
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    C0603C823K4RACTU
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 16V X7R 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.034" (0.87mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    54 Weeks
  • Svina stils
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    0.082µF