Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C0603C823K3RACTU
Pieprasīt citātu
Latviešu
5934694C0603C823K3RACTU attēlsKEMET
C0603C823K3RACTU
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    C0603C823K3RACTU
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 25V X7R 0603
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    0.082µF
  • Biezums (Maks.)
    X7R
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    C
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    C0603C823K3RAC
    C0603C823K3RAC7867
    C0603C823K3RACTU-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    C0603C823K3RACTU
  • Svina stils
    0.034" (0.87mm)
  • Bojājumu likme
  • Paplašināts apraksts
    0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±10%
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 25V X7R 0603