Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL325125.000000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
XLL325125.000000I
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    XLL325125.000000I
  • Apraksts
    OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)