Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL525125.000000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
1116187XLL525125.000000I attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLL525125.000000I
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    XLL525125.000000I
  • Apraksts
    OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)