Pieprasīt citātu
Latviešu
841274
M30-4101546
  • Daļas numurs
    M30-4101546
  • Apraksts
    1.25MM PITCH SIL PC TAIL HORIZ
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    100V
  • Piķis - saliekšana
    0.049" (1.25mm)
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    15
  • Izolācijas augstums
    0.138" (3.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole, Right Angle 15 position 0.049" (1.25mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    1A
  • Sazināties ar Length - Post
    0.091" (2.30mm)