Pieprasīt citātu
Latviešu
M30-4100546
  • Daļas numurs
    M30-4100546
  • Apraksts
    1.25MM PITCH SIL PC TAIL HORIZ
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    100V
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Cable/Wire
  • Apšuvums
    Shrouded - 4 Wall
  • Sērija
    M30
  • Rindu atstarošana - miecēšana
  • Piķis - saliekšana
    0.049" (1.25mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Kopējais kontakta garums
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Rindu skaits
    1
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    5
  • Montāžas tips
    Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Izolācijas materiāls
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Izolācijas augstums
    0.138" (3.50mm)
  • Izolācijas krāsa
    Natural
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Detent Lock
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.049" (1.25mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    1A
  • Kontaktpersonas tips
    Male Pin
  • Kontaktforma
    Rectangular
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Sazināties ar Length - Post
    0.091" (2.30mm)