Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > V130LS20AP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3543406V130LS20AP attēlsHamlin / Littelfuse
V130LS20AP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    V130LS20AP
  • Apraksts
    VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    205V
  • Varistora spriegums (min)
    184.5V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    225.5V
  • Sērija
    LS
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 20mm
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    175V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    130V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    70J
  • Detalizēts apraksts
    205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    6.5kA
  • Jauda @ Frekvence
    1900pF @ 1MHz