Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > V130LS10AP
Pieprasīt citātu
Latviešu
2383741V130LS10AP attēlsHamlin / Littelfuse
V130LS10AP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    V130LS10AP
  • Apraksts
    VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    205V
  • Varistora spriegums (min)
    184.5V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    225.5V
  • Sērija
    LS
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 14mm
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    175V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    130V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    38J
  • Detalizēts apraksts
    205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    4.5kA
  • Jauda @ Frekvence
    1000pF @ 1MHz
V130LS10APX2855
V130LS10APX2855
Apraksts: VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM