Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCS26-601M-R05-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
4684648GTCS26-601M-R05-2 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCS26-601M-R05-2
  • Daļas numurs
    GTCS26-601M-R05-2
  • Apraksts
    GDT 600V 20% 5KA SURFACE MOUNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    600V
  • Tolerance
    ±20%
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD Cylinder Square End
  • Citi vārdi
    GTCS26-601M-R05-2CT
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount