Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Gāzes izlādes caurules ierobežotāji (GDT) > GTCS26-231M-R05-2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1179297GTCS26-231M-R05-2 attēlsHamlin / Littelfuse
GTCS26-231M-R05-2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
750+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GTCS26-231M-R05-2
  • Apraksts
    GDT 230V 20% 5KA SURFACE MOUNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    230V
  • Tolerance
    ±20%
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD Cylinder Square End
  • Citi vārdi
    GTCS26-231M-R05-2-ND
    GTCS26-231M-R05-2TR
    RF2035-000
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulsu izlādes strāva (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Detalizēts apraksts
    Gas Discharge Tube 230V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount