Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > FST16020
Pieprasīt citātu
Latviešu
5758464FST16020 attēlsGeneSiC Semiconductor
FST16020
  • Daļas numurs
    FST16020
  • Apraksts
    DIODE MODULE 20V 160A TO249AB
  • Ātrums
    160A (DC)
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Citi vārdi
    FST16020GN
  • Ražotāja daļas numurs
    FST16020
  • Paplašināts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 160A (DC) Chassis Mount TO-249AB
  • Diode konfigurācija
    1mA @ 20V
  • Apraksts
    DIODE MODULE 20V 160A TO249AB
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    750mV @ 160A
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    20V
  • Ietilpība @ Vr, F
    -55°C ~ 150°C