Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > FST12080
Pieprasīt citātu
Latviešu
3541287FST12080 attēlsGeneSiC Semiconductor
FST12080
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FST12080
  • Apraksts
    DIODE MODULE 80V 120A TO249AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais)
    Schottky
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    1 Pair Common Cathode
  • Spriegums - sadalījums
    TO-249AB
  • Ātrums
    120A (DC)
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Polarizācija
    TO-249AB
  • Citi vārdi
    FST12080GN
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    FST12080
  • Paplašināts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 120A (DC) Chassis Mount TO-249AB
  • Diode konfigurācija
    2mA @ 20V
  • Apraksts
    DIODE MODULE 80V 120A TO249AB
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    840mV @ 120A
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    80V
  • Ietilpība @ Vr, F
    -55°C ~ 150°C