Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82422A1223K100
Pieprasīt citātu
Latviešu
3035790B82422A1223K100 attēlsEPCOS
B82422A1223K100
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    B82422A1223K100
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 140MA 2.65 OHM
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    27 @ 2.52MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    16MHz
  • Detalizēts apraksts
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.65 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC pretestība (DCR)
    2.65 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    140mA