Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82422A1182K100
Pieprasīt citātu
Latviešu
1196869B82422A1182K100 attēlsEPCOS
B82422A1182K100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B82422A1182K100
  • Apraksts
    FIXED IND 1.8UH 290MA 600 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210 (3225 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SIMID
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    25 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, J-Lead
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    1.8µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    250MHz
  • Detalizēts apraksts
    1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 600 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC pretestība (DCR)
    600 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    290mA