Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B78108T3331K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B78108T3331K
  • Daļas numurs
    B78108T3331K
  • Apraksts
    FIXED IND 330NH 830MA 240 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    MCC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    35 @ 25.2MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B78108T3331K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    25.2MHz
  • Induktivitāte
    330nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    330MHz
  • Detalizēts apraksts
    330nH Unshielded Wirewound Inductor 830mA 240 mOhm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    240 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    830mA