Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B78108T3111K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B78108T3111K
  • Daļas numurs
    B78108T3111K
  • Apraksts
    FIXED IND 110NH THROUGH HOLE TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    MCC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
    110nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    110nH Unshielded Wirewound Inductor Axial