Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72205S0131K101
Pieprasīt citātu
Latviešu
2558145B72205S0131K101 attēlsEPCOS
B72205S0131K101
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72205S0131K101
  • Apraksts
    VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    205V
  • Varistora spriegums (min)
    184.5V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    225.5V
  • Sērija
    StandarD
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Disc 5mm