Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72205S0151K211
Pieprasīt citātu
Latviešu
6920593B72205S0151K211 attēlsEPCOS
B72205S0151K211
  • Daļas numurs
    B72205S0151K211
  • Apraksts
    VARISTOR 240V 400A DISC 5MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    240V
  • Varistora spriegums (min)
    216V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    264V
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Disc 5mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    200V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    150V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    4.9J
  • Detalizēts apraksts
    240V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    400A
  • Jauda @ Frekvence
    115pF @ 1kHz