Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - PTC termistori > B59008C180A40
Pieprasīt citātu
Latviešu
B59008C180A40
  • Daļas numurs
    B59008C180A40
  • Apraksts
    THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
  • Pretestības tolerance
  • Izturība @ 25 ° C
    250 Ohms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B59008C 180A 40
    B59008C0180A040
  • Darbības temperatūra
    90°C ~ 160°C
  • Montāžas tips
    PCB, Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    PTC Thermistor 250 Ohms Radial