Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - PTC termistori > B59008C0120A040
Pieprasīt citātu
Latviešu
B59008C0120A040
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B59008C0120A040
  • Apraksts
    THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
  • ECAD modelis
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
  • Pretestības tolerance
  • Izturība @ 25 ° C
    250 Ohms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B59008C 120A 40