Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43584A5568M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
1911162B43584A5568M000 attēlsEPCOS
B43584A5568M000
Noliktavā
32+
  • Daļas numurs
    B43584A5568M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43584
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    17.4A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43584A5568M
    B43584A5568M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    23 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    19 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    5600µF