Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43584A5478M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43584A5478M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
24+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43584A5478M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43584
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    16A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43584A5478M
    B43584A5478M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    8.728" (221.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    38 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    4700µF