Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43584A4227M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
407686
B43584A4227M000
  • Daļas numurs
    B43584A4227M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 350V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Citi vārdi
    B43584A4227M
    B43584A4227M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    220µF