Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43584A4158M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
5859011B43584A4158M000 attēlsEPCOS
B43584A4158M000
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B43584A4158M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.032" Dia (51.60mm)
  • Sērija
    B43584
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    6.5A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43584A4158M
    B43584A4158M-ND
    B43584A4158M000-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.874" (22.20mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    93 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.161" (105.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    93 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 93 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1500µF