Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43564A9338M3
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43564A9338M3
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    B43564A9338M3
  • Apraksts
    CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    9.9A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43564A9338M003
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.122" (28.50mm)
  • Pretestība
    43 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    54 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 54 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    3300µF