Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43564A9129M3
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43564A9129M3
Noliktavā
18+
  • Daļas numurs
    B43564A9129M3
  • Apraksts
    CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    27.6A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43564A9129M003
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Pretestība
    12 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    15 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    12000µF