Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43547C5227M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
589590
B43547C5227M007
  • Daļas numurs
    B43547C5227M007
  • Apraksts
    CAP ALUM SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43547
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.65A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43547C5227M 7
    B43547C5227M 7
    B43547C5227M7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    500 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    340 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 340 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF