Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43547B5397M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
2470034B43547B5397M000 attēlsEPCOS
B43547B5397M000
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43547B5397M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43547
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.44A @ 100Hz
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43547B5397M
    B43547B5397M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    280 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF