Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43512A0397M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43512A0397M007
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43512A0397M007
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP-IN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43512
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.44A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43512A0397M 7
    B43512A397M7
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    320 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 320 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    390µF