Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43511E9687M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
324472
B43511E9687M007
Noliktavā
112+
  • Daļas numurs
    B43511E9687M007
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43511
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.7A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43511E9687M 7
    B43511E9687M 7
    B43511E9687M7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Pretestība
    150 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.835" (72.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF