Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43510B687M87
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43510B687M87
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
132+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43510B687M87
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43510
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.68A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.984" (25.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    240 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.449" (62.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    170 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF