Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43510B6827M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
2256855B43510B6827M007 attēlsEPCOS
B43510B6827M007
  • Daļas numurs
    B43510B6827M007
  • Apraksts
    CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.16A @ 100Hz
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Citi vārdi
    B43510B6827M 7
    B43510B6827M 7
    B43510B6827M7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.984" (25.00mm)
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.016" (102.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    820µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    820µF