Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43510A158M80
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43510A158M80
  • Daļas numurs
    B43510A158M80
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    7.2A @ 100Hz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1500µF