Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43510A128M80
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43510A128M80
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
132+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43510A128M80
  • Apraksts
    CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43510
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    5.54A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.984" (25.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    140 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.024" (102.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1200µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1200µF