Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504C2108M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504C2108M60
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43504C2108M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.8A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43504C2108M 60
    B43504C2108M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    180 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF