Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504B9477M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504B9477M60
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
320+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43504B9477M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.93A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43504B9477M 60
    B43504B9477M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    240 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF