Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43082B9106M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43082B9106M
  • Daļas numurs
    B43082B9106M
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B43082
  • Ripple current @ augsta frekvence
    250mA @ 100kHz
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Detalizēts apraksts
    10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    10µF