Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43082A9225M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43082A9225M
  • Daļas numurs
    B43082A9225M
  • Apraksts
    CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    B43082
  • Ripple current @ augsta frekvence
    108mA @ 100kHz
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2.2µF