Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41868A4108M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41868A4108M
  • Daļas numurs
    B41868A4108M
  • Apraksts
    CAP ALUMINUM
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B41868
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    270 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 270 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C
  • Ietilpība
    1000µF