Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41868A3338M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41868A3338M
  • Daļas numurs
    B41868A3338M
  • Apraksts
    CAP ALUMINUM
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    B41868
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.417" (36.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    120 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 120 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C
  • Ietilpība
    3300µF